İnoar Professional

 İnoar Saç Bakım Seti

İnoar Keratin Sütü - İnoar Şampuan

İnoar Saç Kurtarma Kürü  

İnoar Keratin & Botox Bakımı 

(İnoar Brezilya Fönü)

 

 

Sık Sorulan Sorular

 

Soru: İnoar Keratin Nedir?

Cevap:  İnoar Keratin, doğal olarak saçta (ve tırnaklarda) bulunan bir proteindir. Bu protein saçın, tırnakların ve dişin dış tabakasının yapı taşı, temel bileşenidir. Keratinosit ise epidermis ve kıl foliküllerinin neredeyse tamamını oluşturan hücrelerdir. Stratum corneum veya kıl şaftındaki keratin sentezinden sorumludur. Keratin, profesyonel bir stilist tarafından uygulandığında saçı(şaftını) güçlendirir. İpeksi, elektriklenmemiş ve parlak saçlar elde edilir. 

Soru: İnoar Keratin Bakımı Nedir? (İnoar Keratin Botox)

Cevap: İnoar keratin bakımı (İnoar Keratin & Botox - İnoar Keratin Sütü) yıpranmış, solmuş, cansız ve asi saçları düz, parlak, sağlıklı saçlara dönüştüren bir düzeltme ve bakım (İnoar Botox) işlemidir. Saç düzleştirici (maşa) kullanılarak yada saçta sarılı bekletilerek saçlara uygulanır, saçlar canlanır ve hasarlı saç onarılır. Saç daha güçlü, pürüzsüz ve daha yönetilebilir olur.

Soru: İnoar Keratin Uygulamasını Ev’de Kendim Yapabilirmiyim?

Cevap:  İnoar Keratin & Botox uygulamasını evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İnoar botox veya İnoar düzleştirme işlemi için, size yardımcı olacak bir kişiyle birlikte İnoar Keratin 3’lü Set içerisinde bulunan S) İnoar Keratinli Tuzsuz Şampuan B) İnoar Keratin & Botox S.O.S.) İnoar Saç Kurtarma Kürü'nü sırasıyla uygulayınız. İnoar Keratin & Botox ve İnoar Saç Kurtarma Kürü uygulaması için https://www.inoar.com.tr/urun-uygulama- ziyaret ediniz.

 

Soru: İnoar Keratin & Botox Bakımı Kalıcı mı?

Cevap: Hayır.  İnoar Keratin & Botoks ve düzleştirme uygulamaları geçicidir, ancak sonuçlar yaklaşık 12 ile 20 hafta arası sürer. (Ne kadar çok yıkarsanız, saç normale o kadar çabuk döner) İnoar Saç Bakım Kürünü düzenli yaparsanız maksimum süreye ulaşabilirsiniz. Saçınızın ihtiyacı olması durumda İnoar Keratin & Botoks uygulamasını birden fazla kez saçınıza uygulayabilirsiniz.

İnoar  Keratin - İnoar Botox uygulamasından sonraki günlerde en iyi verimi alabilmek için Saçlarınızı İnoar Keratinli Tuzsuz Şampuan ile yıkayınız. Sağlıklı saçlar için İnoar Saç Bakım Kürünü ve İnoar Keratin Sütü'nü kullanmanızı öneriyoruz.

 Soru: İnoar Keratin Bakımı ve İnoar Keratin Sütü Saçlarım için İşe Yarayacak mı?

Cevap:  İnoar Keratin Botox bakımı, İnoar keratin sütü ve diğer ürünleri kalın, kıvırcık veya kaba saçları düzleştirmek ve onarmak(İnoar Botox) için kullanabilirsiniz. İnoar Keratin, orijinal Brezilya formüllü, nano teknolojili formül sayesinde saçınızı güçlendirir, nemlendirir, parlaklık kazandırır.

İnoar Keratin & Botox  bakımı hasar görmüş veya kimyasal olarak işlenmiş saçlar için uygulanan en iyi bakımdır. (renkli, perma, fön, boyanmış veya ağartılmış gibi).
İnoar Botox & Keratin içeren saç bakım ürünleri, hasarı onarmak, kırılmaları azaltmak ve saçları korumak adına tüm saç tipleri için uygulanabilir.

Soru: İnoar Brezilya Fönü (İnoar Düz Saçlar)  Yüklemesi Nasıl Uygulayacağım?

Cevap: İnoar Brezilya Fönü saça yaptırılan bir keratin bakım türüdür. Genelde en çok kadınların ve erkeklerin de tercih ettiği bir saç bakımıdır. Saçlarınıza keratin uygulanarak kıvırcık ve dalgalı saçların dümdüz hali alma şeklidir. İnoar Brezilya Fönü işlemi için, https://www.inoar.com.tr/urun-uygulama- web sitemizden ürün kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Soru: İnoar Keratin bakımı (İnoar Botox) - İnoar Brezilya Fönü Yüklemesi Nasıl Uygulayacağım?

Cevap: Keratin bakımında, İnoar Keratin & Botox  ürünleri binlerce kuaför tarafından kullanılmak ve uygulanmaktadır.  https://www.inoar.com.tr/urun-uygulama- web sitemizden ürün kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Soru: Boyalı Saçlar için İnoar Keratin Bakımı?

Cevap: Profesyonel saç stilistlere göre İnoar Keratin Botox , işlem görmüş saçları iyileştirebilir. İnoar Botox bakımı nemlendirir ve canlılık kazandırır Aynı zamanda saç rengini kapatmaya yardımcı olur.

Bir İnoar keratin & botox bakımı almak için en iyi zaman saç boyamadan 10 gün önce veya 10 gün sonradır.

Soru: İnoar Keratin saça zarar verir mi?

Cevap: İnoar Keratin bakımı uygulamasında kullanılan ürünler saçınıza zarar vermez, keratin bakımı çok sık uygulanmadığı sürece keratin uygulamasının saçınıza bir zararı oluşturmaz

İnoarKeratin & Botox  nano teknoloji kullanarak geliştirilmiş saç bakımı ve düzleştirme ürünüdür.

 

Soru: Keratin Saç Uzatır mı?

Cevap:  İnoar Keratin & Botox ve İnoar saç bakım ürünleri, İnoar Keratinli Tuzsuz şampuanı ve İnoar  Saç Kurtarma Kürü ve İnoar Keratin sütü kullanmak mevcut saçlarınızın güçlü ve parlak olmasına ve kolay taranmasına yardımcı olur, saç büyümesine yardımcı olduğu bazı uzmanlar tarafından söylense de kesin bir sonuç yoktur.İnoar 

Soru: Keratin Seviyesi Nasıl Artırılır?

Cevap: Keratinin seviyesini artırmak için, keratin proteini bulunan gıdalar tüketerek veya keratin geliştirici ürünler uygulamalısınız. İnoar Botox &  Keratin - İnoar Şampuan - İnoar Keratin Sütü 

Soru: Aşırı Keratin Saç Döker mi?

Cevap: Saç hastalıkları saç kökleri ile ilişkili bozukluklardır. Saç dökülmelerinde bir takım faktörler yer almaktadır. Genetik, diyet, endokrin anormallikler, sistemik hastalıklar, ilaç alımı ve saç ekimi anormallikleri saç dökülmesine neden olabilir.

Saça uygulanan keratin kalitesine dikkat ettiğiniz sürece saç dökülmesine neden olmaz. İnoar Keratin & Botox uygulamasından sonraki ilk birkaç gün boyunca saçınızı kendi haline bırakın. Keratin hala yumuşaktır ve çalışmaya devam etmektedir, bu nedenle saçlarınızı at kuyruğu gibi toplarsanız, saç dökülmesine neden olabilir. 

Sağlıklı saçlar için İnoar Keratinli Tuzsuz Şampuanı, İnoar Saç Kurtarma Kürü ve İnoar Keratin Sütü kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: Keratin Saç Dökülmesini Önler mi?

Cevap:  İnoar Keratin Botox bakımlarının birçok avantajı var. Bunlardan biriside saç dökülmesini önlemesidir. Saçları pürüzsüz bırakır, ancak kalın, kıvırcık ve kaba saçlarda en iyi sonuç verir

 

Soru: Keratin Seviyesi Nasıl Artırılır?

Cevap: Keratinin seviyesini artırmak için; saçlarınıza İnoar Keratin Sütü uygulayınız ve keratin proteini bulunan gıdalar tüketerek veya keratin geliştirici ürünler uygulamalısınız. 2019 https://www.inoar.com.tr